Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada Przedszkole Stonoga stało się miejscem ważnej inicjatywy, której celem było szerzenie życzliwości i radości wśród przedszkolaków Stonogi jak również mieszkańców Kostrzyna. 

Cała akcja była pomysłem Pani Agnieszki Badowskiej i Pani Katarzyny Witt.

Reprezentacja dzieci z grupy Biedronki wraz z zaangażowanymi opiekunami wyruszyła na ulice Kostrzyna, z misją przekazywania "Dobrych Słów" i przyklejania uśmiechów zarówno na twarzach jak i ubraniach przechodniów. To niezwykłe przedsięwzięcie nie tylko promuje pozytywne wartości, ale również integruje małych mieszkańców przedszkola z lokalną społecznością.

Dzieci z pełnym zaangażowaniem podchodziły do przechodniów, pracowników aptek, restauracji oraz lokalnych sklepów ofiarowując im wyjątkowe „Dobre słowo”. W zamian dzieci otrzymywały uściski i cukierki. Ubrani w kolorowe kurtki i uśmiechnięte buzie, stworzyli atmosferę pełną radości i serdeczności.

Akcja nie tylko dodawała energii mieszkańcom Kostrzyna, ale także zwracała uwagę na ważność prostych gestów życzliwości w codziennym życiu.

Dzień Życzliwości i Pozdrowień organizowany przez Przedszkole Stonoga to nie tylko wydarzenie lokalne, ale także inspirujący przykład tego, jak małe gesty mogą wpływać na atmosferę w społeczności.  Dzieci z pewnością zostawiły niezapomniane wrażenie na mieszkańcach Kostrzyna, przynosząc ze sobą uśmiechy i ciepło.

Warto zauważyć, że taka inicjatywa to nie tylko jednorazowe wydarzenie, ale również pomysł na kontynuowanie pozytywnego działania w przyszłości. Przedszkole Stonoga pokazało, że życzliwość może być nieskomplikowanym, a jednocześnie potężnym narzędziem do budowania wspólnoty oraz tworzenia lepszego otoczenia dla nas wszystkich.


 

Katarzyna Witt

 

Dodaj komentarz