Złoty Liść Jesieni

Turniej brydżowy „Złoty Liść Jesieni” jest jednym z najstarszych w województwie lubuskim. W niedzielę 19 października do naszego miasta przyjechały najlepsze pary brydżowe z północnej części województwa. Oficjalnego otwarcia 37. turnieju dokonał burmistrz Andrzej Kunt oraz Zygmunt Mendelski dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 

 

Tegoroczny „Złoty Liść Jesieni” o puchar burmistrza Kostrzyna nad Odrą, podobnie jak w poprzednich latach, był turniejem z cyklu Grand Prix województwa lubuskiego. Kostrzyn nad Odrą jest zaliczany do prężnego ośrodka brydżowego w naszym regionie, w którym regularnie odbywają się turnieje brydżowe. Doroczny turniej „Złoty Liść Jesieni” jest nieprzerwanie rozgrywany od 37 lat, zawsze w październiku. W tym roku do turnieju przystąpiło 27 par z województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego. Zwycięską parą okazał się team z Gorzowa Wlkp. - Paweł Boruta i Andrzej Choniawko. Drugie miejsce zajęła także para gorzowska – Liskowiak - Jagła. Ostatnie miejsce na podium zajął duet – Ryszard Sakowicz i Jarosław Wachnowski. Najlepszą kostrzyńską parą okazała się Halina Baran i Stanisław Kotas.

Kostrzyńska sekcja brydżowa składa serdeczne podziękowania Miastu Kostrzyn nad Odrą, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, Miejskim Zakładom Komunalnym, Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej oraz Gospodarczemu Bankowi Spółdzielczemu w Barlinku za pomoc w organizacji 37. „Złotego Liścia Jesieni”.

Dodaj komentarz